MARY POPPINS SE ROZLOUČILA V PRAŽSKÉM DIVADLE HYBERNIA

V sobotu 25. 5. 2013 se po třiceti divácky velmi úspěšných představeních Mary Poppins rozloučila v Divadle Hybernia s nadšeným publikem.
Poslední představení tak nakonec oplakala i představitelka hlavní role Monika Absolonová, která se se s rolí Mary Poppins loučila opravdu s těžkým srdcem. „Mary mi bude moc chybět, tohle představení opravdu miluju. Na její – stačí chtít a vše je rázem možné! – nikdy nezapomenu. Potkala jsem při tomhle kouzelném představení spoustu skvělých lidí a jsem šťastná, že jsem mohla aspoň na krátkou chvíli být Mary!“

Musical Production uvedla premiéru Mary Poppins 14. 2. 2013 a během třiceti exkluzivních představení ji vidělo více než pětadvacet tisíc diváků. Producentka Ema Krahulíková se rozhodla na úspěch Mary Poppins navázat dalším licenčním titulem a na 16. října 2013 připravuje premiéru muzikálové komedie Zorro. A tajemný Zorro se mihl i na derniéře Mary Poppins, aby pozval diváky na romatický příběh s hudbou The Gypsy Kings, plný emocí a humoru, choreografických a akrobatických čísel, nádherných kostýmů a divokého flamenca. Setkal se tak i s Monikou Absolonovou, která se po létě do Divadla Hybernia opět vrátí, protože si po boku Zorra zahraje hlavní ženskou roli krásné a chytré Inez, která bude statečně bojovat proti Romanu Vojtkovi v roli krutého a ambiciózního Zorrova bratra Ramóna.

Nakonec si Mary Poppins nenechali ujít i některé známé tváře. Mezi hosty jste mohli potkat Ondřeje Brzobohatého, českého překážkáře Petra Svobodu, zpěvačku Terezu Mátlovou, herečku Kateřinu Herčíkovou nebo polovinu dua Těžkej Pokondr Miloše Pokorného.

  1. Praha
  2. Hradec Králové
  3. Praha