MARY POPPINS SE ROZLOUČILA V PRAŽSKÉM DIVADLE HYBERNIA

V sobotu 25. 5. 2013 se po třiceti divácky velmi úspěšných představeních Mary Poppins rozloučila v Divadle Hybernia s nadšeným publikem.
Poslední představení tak nakonec oplakala i představitelka hlavní role Monika Absolonová, která se se s rolí Mary Poppins loučila opravdu s těžkým srdcem. „Mary mi bude moc chybět, tohle představení opravdu miluju. Na její – stačí chtít a vše je rázem možné! – nikdy nezapomenu. Potkala jsem při tomhle kouzelném představení spoustu skvělých lidí a jsem šťastná, že jsem mohla aspoň na krátkou chvíli být Mary!“

Musical Production uvedla premiéru Mary Poppins 14. 2. 2013 a během třiceti exkluzivních představení ji vidělo více než pětadvacet tisíc diváků. Producentka Ema Krahulíková se rozhodla na úspěch Mary Poppins navázat dalším licenčním titulem a na 16. října 2013 připravuje premiéru muzikálové komedie Zorro. A tajemný Zorro se mihl i na derniéře Mary Poppins, aby pozval diváky na romatický příběh s hudbou The Gypsy Kings, plný emocí a humoru, choreografických a akrobatických čísel, nádherných kostýmů a divokého flamenca. Setkal se tak i s Monikou Absolonovou, která se po létě do Divadla Hybernia opět vrátí, protože si po boku Zorra zahraje hlavní ženskou roli krásné a chytré Inez, která bude statečně bojovat proti Romanu Vojtkovi v roli krutého a ambiciózního Zorrova bratra Ramóna.

Nakonec si Mary Poppins nenechali ujít i některé známé tváře. Mezi hosty jste mohli potkat Ondřeje Brzobohatého, českého překážkáře Petra Svobodu, zpěvačku Terezu Mátlovou, herečku Kateřinu Herčíkovou nebo polovinu dua Těžkej Pokondr Miloše Pokorného.

  1. Praha - Studio DVA divadlo
  2. Praha - Studio DVA divadlo
  3. Karviná